miknewlife (miknewlife) wrote in ua_slingomamy,
miknewlife
miknewlife
ua_slingomamy

Луг і Карма

Надумалось мені порівняти Лелю (Луг 5) з всіма оспіваною Кармою (Блю 7). Виявилось, що вони живуть зовсім по сусідству. Отож порівняння.Обидва шарфи розношені. На вид – дві вафельки. Розмір клітинки одинаковий. Але все змінються з першим дотиком. Карма м’ягенька і дуже приємна. В цей шарф я б без проблем замотала голеньку новонароджену дитинку. А Лелю ні, бо шарф надто рельєфний - дитя стане вафельним. Впевнена, що влітку в Кармі було б зручно на жарі, не впарились би (треба розуміти, що в кожної пари мама-дитина градусові межі дуже індивідуальні). Гарно продувається. Не тягнеться в «недозволені» сторони (0.5см не в рахунок), тільки по діагоналі. Леля Луг теж не парить, і добре продувається, але щодо натягування, то грішить розтягуванням і вздовж, і в поперек. Не надто сильно, але десь +5см буде.
за світлом,


проти світла.

Обидва шарфи товсті в складеному вигляді чи в рулоні, це за рахунок їхньої вафельності. Насправді густина/товщина тканини приблизно одинакова. Помітно, що якість ниток в Лелі нижча.

Окреми абзацом хочу сказати за скоси. В Карми вони до-о-о-овжелезні. При мому 44 кінці карми я вивела на перід, а коли скоси провисли до колін, то ще раз обкрутила талію і зав’язала ще 2 вузлики ззаду! Я не любитель таких скосів. В Луга вони менші, ще менші в Дідімосівської Розалінди, і найменші (15см) в Хопа Туніс.На фото вдалось зафіксувати рельєфність Карми, але повірте, що Леля більш рельєфна. Нитки там твердіші, тому шарф здається жорсткуватим. Це добре відчувається в намотці – Леля важко підтягується, бо зачіпається сама за себе. Але так само складно намотці розійтись/розбитись/зїхати. Деколи складається враження що Луг шкрябає тебе по плечах, тоді коли мотались на майку. З Кармою такого не було, хоч на такі голі плечі не мотались - холодно. Незважаючи на рельєфність, Карма м’яка і на дотик верхні нитки не відчутні.Що тут казати? Спеціально тканий слінг з біобавовни, а не рушничкова тканина. Але, тим не менше, я переконалась на собі, що якщо немає звідки витратити більшу суму на слінг, то краще купити те що реально і все-таки носити наші маленькі Сонечка. Це так приємно, як вони «досипають» вагітний період. Дякую за увагу. Думаю порівняння комусь знадобиться.
Tags: 2. слинг-шарф (СШ), 2.2 сoстав: мерсеризированный хлопок, 2.2 состав: 100% хлопок, 3. didymos, 3. ellevill, 6.4 сравниваем слинги, 6.4 стопка
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 29 comments